O NAS

DEBARO meble i akcesoria to polska firma w której ręcznie wykonujemy piękne, drewniane meble i ozdoby. Nasza działalność zrodziła się z zamiłowania do drewna i do rzeczy które można z niego zrobić. Uczestniczymy w procesie wykonania mebla od samego początku tj od wyboru drzew z których powstaną nasze dzieła kiedy te rosną jeszcze w lesie. Pozyskujemy je tylko z legalnych źródeł dbając o naturę.

drewno-ksiazka

DEBARO

Wszystko co wychodzi spod naszych rąk najpierw było w naszych głowach. Sami projektujemy nasze meble. Staramy się ze wszystkich sił aby to co robimy cieszyło nas oraz osobę, która to od nas kupi. Wkładamy mnóstwo pracy aby meble były solidne i dopracowane w każdym szczególe, tak abyś Ty jako nasz klient nie żałował zakupu i wrócił po więcej.

Nasze ulubione style to industrialny, styl skandynawski i loft.

Ze względu na to, że do wystroju Twojego wnętrza są potrzebne również inne rzeczy, takie których my nie jesteśmy w stanie wykonać, znaleźliśmy od tego specjalistów.

W naszym sklepie znajdziesz również wyroby innych rękodzielników którzy kierują się zasadą estetyki i jakości tak jak my.

NASZE MEBLE

Do wytworzenia naszych mebli i ozdób używamy głównie maszyn obsługiwanych ręcznie. Nie posiadamy automatycznych obrabiarek czy maszyn CNC. Skutkuje to tym, że nasze meble mają niepowtarzalny i unikatowy charakter i wygląd. Na każdym etapie elementy są sprawdzane i segregowane pod kątem jak najwyższej jakości.

Są nie tylko piękne i dobrze wykonane ale i bardzo praktyczne.

Za przykład weźmy skrzynie których mamy wiele modeli:

  • skrzynia pomieści wiele rzeczy
  • pomoże zrobić szybki porządek na wypadek niespodziewanych gości
  • możesz ją z łatwością przestawić -może służyć również jako stolik kawowy
  • kiedy za kilka lat zmienisz wystrój wnętrza możesz ją po prostu przemalować aby dalej służyła i pięknie się prezentowała

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem naszego produktu pamiętaj:

  • dbamy o ekologię a Ty razem z nami
  • to co robimy to nasza pasja
  • to ile płacisz za nasze wyroby to rzeczywiste odzwierciedlenie pracy którą włożyliśmy w wykonanie
stare-drewno-truskawki

EKOLOGIA

To pojęcie jest dla nas bardzo ważne!

Nasza firma mieści się w pięknej krainie geograficznej zwanej “Roztocze”. Obszar ten słynie z pięknych lasów, rezerwatów przyrody i świeżego powietrza. Chcemy i przyczyniamy się do tego aby na zawsze tak zostało. Nasza duma! Projekt 1 drzewo = 2 drzewa.

Za każde drzewo które zostanie ścięte i wykorzystane na nasze meble sadzimy 2 nowe na działce przeznaczonej do zalesienia. Ty jako klient który wybierze nasz produkt, bezpośrednio przyczyniasz się do sadzenia nowych drzew! Drewno kupujemy tylko z legalnych źródeł. Głównie z naszego nadleśnictwa.

Ekostolarka – czyli powtórne wykorzystanie materiału. W naszej ofercie mamy również meble zrobione z drewna które przez ostatnie 60-70 lat było czyimś domem lub stodołą. Czas w tym przypadku był naszym podwykonawcą . Pracował dzielnie przez dekady aby dać nam piękny i niepowtarzalny materiał na meble.

NASZ SKLEP

Na tej stronie możesz kupić meble i akcesoria wykonane przez nas, jak również wyroby rękodzielników których prace uznaliśmy za wyroby wysokiej jakości.

Wiele rzeczy z tej strony może być wykonane w innym wymiarze lub kolorze (czytaj akapit Indywidualne zamówienia/zmiana wymiaru)

W zakładce Vintage znajdują się przedmioty z duszą które mogą służyć jako ozdoba lub po prostu ciągle służyć…

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA / ZMIANA WYMIARU

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zamówić któryś mebel lub przedmiot ze strony w innym wymiarze lub kolorze, albo masz swój projekt, napisz do nas przez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na maila debaromeble@gmail.com

W odpowiedzi wyślemy wycenę i termin realizacji wraz z kosztami transportu.